схема проїзду

Середа грудня 13 , 2017
Сільська рада VI скликання

Депутати сільської ради

Постійні депутатські комісії

Персональний склад виконавчого комітету сільської ради

  

                                      Депутати сільської ради

 

 №

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ округу

1.

Барташ Микола Дмитрович

          22

2.

Бовсуновський Олександр Валерійович

        16

3.

Віцюк Сергій Васильович

        15

4.

Давидок Марія Максимівна

        17

5.

Дерев"янчук Єва Євдокимівна

         11

6.

Дзюбенко Катерина Олександрівна

       2

7.

Жуковська Світлана Вікторівна

        26

8.

Капелюшний Володимир Федотович

         18

9.

Катруша Галина Анатоліївна

        3

10.

Котлінський Петро Сигизмундович

       19

11.

Крамський Володимир Юрійович

       23

12.

Крупка Софія Іванівна

         25

13.

Кущенко Людмила Павлівна

        4

14.

Ладнюк Олександр Іванович

        5

15.

Ліхобабіна Галина Григорівна

        24

16.

Лисенко Олександр Петрович

       1

17.

Мазур Михайло Васильович

        10

18.

Мельник Віктор Миколайович

        13

19.

Мосейчук Григорій Яковлевич

         9

20.

Мороз Володимир Петрович

       21

21.

 Неруш Олег Володимирович

         27

22.

Онищук Юрій Олексійович

       14

23.

Петруша Марина Федорівна

         8

24.

Трикоз Ніна Аркадіївна

        20

25.

Чугайнов Леонід Володимирович

       12

26.

Шмаюн Григорій Федорович

       6

27.

Трикоз Ніна Аркадіївна

        30

28.

Ющенко Тамара Броніславівна

        28

29.

Яцюта Сергій Михайлович

       20

30.

Ярош Людмила Володимирівна

        29

 

 

              Постійні депутатські комісії

 

        1. При сільській раді створено шість постійних комісій:

  • постійна планова бюджетна комісія у складі 5 осіб;
  • постійна комісія з питань дотримання  законності , правопорядку та депутатської етики у складі 5 осіб;
  • постійна комісія з питань  охорони здоров’я,материнства, дитинства та соціального захисту у складі 4 осіб;
  • постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, молоді та національного розвитку в складі 5 осіб;
  • постійна комісія з питань управління комунальною власністю, житлово-комунальним господарством, будівництва, екології та благоустрою населених пунктів в складі 4 осіб;
  • постійна комісія з  питань регулювання земельних питань та охорони навколишнього середовища в складі 6 осіб.
  •   

 

        2. Постійна планова бюджетна комісія в складі: 

                                                           голова комісії – 

  • Петруша Марина Федорівна, депутат виборчого округу №8;
  •  
  •                                                   члени комісії –
  • Ліхобабіна Галина Григорівна, депутат виборчого округу №24;
  • Катруша Галина Анатоліївна, депутат виборчого округу №3;
  • Ющенко Тамара Броніславівна, депутат виборчого округу №28;
  • Мороз Володимир Петрович, депутат виборчого округу №21.

 склад комісій редагуються

       3. Постійна комісія з питань  дотримання законності, правопорядку та депутатської етики в складі:

                                                         голова комісії –

  • Мельник Віктор Миколайович, депутат виборчогоокругу № 13;

                                                         члени комісії –

  • Бовсуновський Олександр Валерійович, депутат виборчого округу № 16;
  • Крамський Володимир Юрійович, депутат виборчогоокругу № 23;
  • Чугайнов Леонід Володимирович, депутат виборчогоокругу № 12;
  • Крупка Софія Іванівна, депутат виборчогоокругу № 25.

 

       4. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту в складі:

                                                         голова комісії –

  • Капелюшний Володимир Федотович, депутат виборчогоокругу № 18;

                                                        члени комісії –

  • Ярош Людмила Володимирівна, депутат виборчого округу №29;
  • Лисенко Олександр Петрович,депутат виборчогоокругу № 1;
  • Давидок Марія Максимівна, депутат виборчогоокругу № 17.

 

       5. Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту та національного розвитку в складі:

                                                         голова комісії –

  • Трикоз Ніна Іванівна, депутат виборчого округу №30;

                                                       члени комісії –

  • Дзюбенко Катерина Олександрівна, депутат виборчого округу № 2;
  • Шмаюн Григорій Федорович, депутат виборчогоокругу № 5;
  • Мазур Михайло Васильович, депутат виборчого округу № 10;
  • Барташ Сергій Дмитрович, депутат виборчого округу № 22. 

 

       6.Постійна комісія з питань регулювання земельних питань та охорони навколишнього середовища в складі:

                                                           голова комісії –

  • Дерев'янчук Єва Євдокимівна, депутат виборчого округу №11;

                                                         члени комісії –

  • Мосейчук Григорій Яковлевич, депутат виборчого округу №9;
  • Котлінський Петро Сигизмундович, депутат виборчого округу №19;
  • Ладнюк Олександр Іванович, депутат виборчого округу №5;
  • Жуковська Світлана Вікторівна, депутат виборчого округу №26;
  • Віцюк Сергій Васильович, депутат виборчого округу №15.

      7. Постійна комісія з питань управління комунальною власністю, житлово-комунальним господарством, будівництва, екології та благоустрою населених пунктів в складі:

                                                        голова комісії -

  • Кошарін Михайло Миколайович, депутат виборчогоокругу № 7;

                                                       члени комісії -

  • Неруш Олег Володимирович, депутат виборчогоокругу № 27;
  • Онищук Юрій Олексійович,депутат виборчогоокругу № 14;
  • Яцюта Сергій Михайлович,депутат виборчогоокругу № 20.

 Персональний склад виконавчого комітету Щасливської

   сільської ради шостого скликання  

 

  1. Сільський голова – Шмаюн Микола Федорович; 
  2. Секретар виконавчого комітету – Журавльова Галина Вікторівна;

 Члени виконавчого комітету:

 

  1. Кущенко Людмила Павлівна, секретар сільської ради;
  2. Катасонов Євгеній Вікторович, заступник сільського голови з виконавчої роботи;
  3. Пономарьов Ігор Пилипович, заступник директора ТОВ "Амако Україна"”;
  4. Йовбак Юрій Юрійович, директор Щасливського НВК;
  5. Зубченко Олександр Миколайович,  начальника КП  ЖКК "Щасливський";
  6. Мукумов Уктам Хамідович, заступник директора ТОВ "Ольвита”;
  7. Каськів Микола Ігорович, начальник відділу фізичної культури та спорту Бориспільської РДА;
  8. Мороз Микола Петрович, депутат районної ради;
  9. Негода Вікторія Юріївна, спеціаліст-землевпорядник сільської ради;
  10. Гецко Іван Іванович, головний лікар Щасливської медамбулаторії ЗПСМ;
  11. Марчук Петро Васильович, головний лікар Пролісківської медамбулаторії ЗПСМ;
  12. Хруль Ольга Вікторівна, директор Пролісківського НВО.