схема проїзду

Субота лютого 24 , 2018
Освіта

 

 

В с. Щасливому розташованае Щасливський навчально-виховний комплекс  на 1015 місць, на базі якого є  спортивна школа-ліцей футбольного клубу "Княжа". Директор Щасливського НВК Йовбак Ю.Ю.

адреса: с. Щасливе, вул. Фесивальна,6, тел. 35-561

Дошкільно-навчальний заклад "Ромаша" на 155 місць, насьогодні в дошкільному закладі знаходяться 225 дітей. Директор закладу Іващенко валентина Миколаївна.

адреса: с. Щасливе, вул. Л.Українки,5, тел. 35-275.

в с. Проліски працює навчально-виховне об'єдннання - школа І ступеня (1-4 класи)  на 100 місць, та дитячй садок на 150 місць. Директор - Хруль Ольга Вікторівна.

Адреса: с. Проліски, вул. П.Морозова,1в, тел. 35-273.

 

 

 

 

ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ

ЙОВБАК

 

 

Директор Щасливського НВК

з  липня 1983 року

 

Телефон:

(04595)3-55-61

 

 

 

 

 

Народився  14 березня 1955 року в с. Чинадієво, Мукачівського району Закарпатської області. Отримав вищу освіту в Ужгородському Державному Університеті.

Почав трудову діяльність в 1977 році від вчителя до директора Дударківської середньої школи, з 1979 по 1983 рік – директор Рогозівської середньої школи, з 1983 року по даний час - директор Щасливського НВК.

Заслужений вчитель України. Нагороджений медаллю «Макаренка» та орденом «Пошани за працю».

Щасливський навчально-виховний комплекс бере свій початок у 1983 році. В НВК навчається 650 учнів, працює 65 учителів. З них мають звання: «Заслужений учитель України» – 1, “учитель-методист” – 9, “старший вчитель” – 18. Нагороджено значком “Відмінник освіти України” – 15, мають вищу кваліфікаційну категорію – 35 учителів. 23 вчителів опанували програму “Intel. Навчання для майбутнього”

Високий рівень майстерності педагогів є гарантією успішності навчально-виховного процесу, результативності педагогічної діяльності, конкурентоспроможності у сфері освітніх послуг.

Щасливському НВК двічі присвоювалось звання “Кращий навчальний заклад Київщини”. З 1984 року НВК – один із кращих у рейтингу шкіл Бориспільського району.

Педагогічний колектив працює над створенням умов для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку учнів. Йому характерні стабільність у роботі, творчий пошук, втілення новаторських задумів.

Управлінською командою, яку очолює справжній майстер своєї справи «Заслужений учитель України» Йовбак Юрій Юрійович, створено модель освітнього простору, де школа представлена як об’єкт розвитку. Школа виступає ініціатором багатьох творчих ідей, лідером впровадження інноваційних підходів в управлінні закладом та організації навчально-виховного процесу.

Методична робота закладу носить творчий характер і сприяє підготовці до участі у  пошуковій та дослідницькій роботі як вчителів, так і учнів.

На базі школи з 2005 року працює науково-дослідницька лабораторія інтерактивних технологій навчання Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. Мета діяльності лабораторії – розробка, апробація, корекція, реалізація  та поширення інтерактивних освітніх технологій у практику роботи закладів освіти Київщини.

У рамках співробітництва лабораторії та закладу відбувається постійне системне навчання з проблем інтерактивних технологій: психолого-педагогічні семінари, тренінги, моделювання ситуацій тощо.

Щасливський НВК – учасник  Х – ХІІ міжнародних виставок навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні». Педагогічний колектив за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу відзначено дипломами МОН України, АПН України, КОІПОПК.

«Від творчого вчителя – до творчого учня» – цільова програма навчального закладу, який ставить собі за мету створення умов для всебічного розвитку педагога. Індивідуально-творчий підхід для організації методичної роботи забезпечує створення атмосфери педагогічного партнерства, сприятливих умов для діяльності вчителя. Сьогодні педагоги шукають нових методів навчання учнів за принципом: навчання із радістю пізнання, навчання з любов’ю до світу, до природи, до історії, до людей. Школа керується інтересами і потребами дітей, прагне стати улюбленим місцем, де не лише навчаються, а й живуть повноцінним духовним життям.

У Щасливському НВК створені комфортні умови для розвитку різноманітних природних задатків та нахилів учнів. Система робота з обдарованими дітьми робить їх конкурентноспроможними з учнями інших навчальних закладів. Вже понад 25 років цей сільський навчальний заклад відомий роботою з обдарованими учнями. З 1991 року в складі закладу діє ліцей фізико-математичного та спортивного профілів. Учні постійно займають призові місця у предметних олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН різного рівня.

Значні результати мають юні спортсмени. Випускники НВК сьогодні грають в командах майстрів, входять до складу різних юнацьких збірних України. Дитячі команди – неодноразові призери та переможці Всеукраїнських змагань “Шкіряний м’яч”, Всеукраїнських юнацьких спортивних змагань по футболу. Єдина команда Київщини, яка представлена у вищому дивізіоні дитячої спортивної ліги – це команда учнів Щасливського НВК. Є свої чемпіони України і серед юних боксерів, борців. Працюють секції боксу, боротьби, волейболу, баскетболу. Створені умови для подальшого професійного росту в дорослому футболі. Діють тренажерний, ігровий, гімнастичний зали. Універсальний майданчик ФІФА та критий футбольний манеж зі штучним покриттям.

Школа – комфортне середовище для прояву здібностей, можливостей учнів і вчителів. Система самопізнання і самовдосконалення знань, що створена в школі, працює для самоствердження особистості.

Упродовж багатьох років успішно реалізується концепція виховної роботи з формування національної свідомості. Значна увага приділяється духовному збагаченню вихованців. Діють драматичний, танцювальний та літературний колективи. Роботи учнів літературної студії є призерами обласних та районних конкурсів юних літературних обдарувань.

Ефективність діяльності закладу залежить від досягнення інтегрованості, комплексності виховного процесу, концентрації педагогічних зусиль на системних, організаційних формах (клубах, центрах за інтересами, світлиці Рідного Слова,  клубі Інтелектуального Спілкування, літературної студії, студії образотворчого мистецтва, музеї Історії Школи тощо).

Створений імідж школи сприяє підвищенню рейтингу закладу, формує позитивну громадську думку щодо освіти, стимулює колектив до пошуку нових ідей.

 

 

Щасливський  дошкільний навчальний заклад  загального розвитку (ясла-садок)  „Ромашка” Київської області

 

Завідуюча дошкільного навчального закладу – Іващенко Валентина Миколаївна, 1962 року народження, освіта вища, за фахом – організатор – методист з дошкільного виховання, вихователь. Стаж педагогічної роботи 25 років. На займаній посаді з 2007 року.

 

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» функціонує з 1956 року, яке має 8 групових приміщень, спортивний зал, два музичні зали, які оснащені необхідним обладнанням. Розташований на земельній ділянці площею 0,94 га, має 10 ігрових майданчиків з обладнаними під навісами, оточений зеленими насадженнями, має парк.

ДНЗ «Ромашка» знаходиться у комунальній власності Щасливської сільської ради.

Площа будівлі – 1400 м2. В тому числі – ясельних груп – 162 м2, дошкільних груп – 973 м2 . Балансова вартість 750 тис. грн.

Заклад розрахований на 155 місць (8 груп). На даний час в семи групах 170 дітей.

За штатним розписом в закладі працюватимуть 12 вихователів, музичний керівник, з них вищу освіту мають 7 педагогів, 2 вихователів мають базову вищу освіту.  Всього за штатним розкладом працює 40 працівників.

У дошкільному закладі обладнано медичний кабінет, методичний кабінет,  кабінет для гурткової роботи.

У закладі вартість харчування однієї дитини становить        12 грн. 00 коп. на день.

Водопостачання та каналізація централізовані, заклад  має власну газову котельню, опалення автономне.