схема проїзду

Субота лютого 24 , 2018
Спорт

     Спорт

 

 

 
В здоровому тілі – здоровий дух. В Щасливому цей вислів є дуже популярним, адже в нас багато талановитих та перспективних спортсменів. За село на першість в районі по футболу виступає 2 команди: це ФК Щасливе, що підпорядкований Щасливській сільській раді та ФК “Олімп” – ГО Олімп.
 
 
 
Також в селі існує клуб ветеранів футболу. В певні дні проводяться тренування – це вже переросло в певну традицію, адже команді вже більш ніж 10 років. Ця команда бере участь в різних футбольних турнірах серед ветеранів на рівні району, області, а також у міжнародних турнірах.
 
На базі Щасливського НВК створені спортивні класи з футбольним нахилом, починаючи з 5 класу хлопці вчаться гри в футбол. Для тренування та навчання створені належні умови. Є поля та майданчики з натуральним та штучним покриттям.
 
В Щасливому також є команди по волейболу, як жіноча так і чоловіча. Ці команди регулярно грають за першість в районі.
 
В Щасливому зареєстрований  крокет клуб. 
 
В селі створені секції боксу та греко-римської боротьби. На початку осені проводиться новий набір.
 
 
 
Світ спорту дуже різноманітний, хотілося щоб більше людей захоплювалося ним. Адже спорт – це сила,здоровий дух, здоровя. Робіть спорт частиною свого життя. Відкривайте для себе нові можливості, займайтеся собою й будьте здоровими.